Fuar Ekipmanı Kiralama Hizmeti

Fuar Ekipmanı Kiralama Hizmeti

Maxima Fuar Standı
Kategori : Fuar Blog, Fuar Malzemesi Kiralama, Fuar Standı Kiralama, İstanbul Kiralık Fuar Standı, Kiralık Fuar Standları

Fuar Ekipmanı Kiralama

Üretici firmaların ürünlerini müşterilerle buluşturduğu ticari pazarlar olarak ta bilinen fuarlarda kurumsal kimliği yansıtacak standlara ihtiyaç vardır. Standınız vitrininiz ne kadar güzel ve dikkat çekici olursa, fuarı gezmeye gelen ziyaretçiler bu standlara ilgiyle yaklaşacaklardır. Tanıtımı yapılacak ürünlerin bulunduğu stand’a gelen ziyaretçileri ağırlayacak, tanıtım yaparken ayakta kalmamaları için oturabilecekleri tabure ve koltuklar ya da tanıtım yapan firma sahiplerinin gündelik ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir takım fuar malzemeleri gerekmektedir. Stand sahiplerine kiralanan fuar malzemeleri fuarın bitmesini müteakip kiralayan ekip tarafından toplanmaktadır.

Fuar Ekipmanı Kiralama;

Fuar stand kiralama konusunda gerekecek fuar malzemesi hem tanıtım hem de stand sahiplerinin ihtiyaçları doğrultusunda kiralanabilir. Bu malzemeler su, çay, oturma ve soğuk içecek ihtiyaçlarını giderecek malzemeler ve tanıtımda kullanılabilecek masa, sehpa ve broşür koymaya yarayacak diğer malzemeleri kapsamaktadır. Tanıtımda görsel yöntem usullerini kullanmak etkili olmaktadır. Bu sebeple stand içerisinde televizyon kurularak ziyaretçilere etkin tanıtım yapılabilmektedir. LED televizyon, televizyon için kiralık ayaklı TV standı ve çoklu görüntü sistemleri kiralanabilir fuar malzemesi seçenekleri arasında yer almaktadır. Yuvarlak kesim cam masa üzerinde tanıtım broşürleri, raflı broşürlük, ikramlık malzemelerin yer alabileceği orta sehpalar, mont ve kaban asmak için ayaklı askılık, ziyaretçi ya da stand sahiplerinin oturması için puf tabureler ve kiralık koltuk takımları, soğuk içeceklerin muhafazası için kiralık buzdolabı, kiralık çöp kovası, kiralık su ısıtıcısı bir standta ihtiyaç duyulabilecek malzemelerdir. Kiralanabilen tüm malzemeler hijyenik ve kullanışlı ürünlerdir. Stand kurulumunda stand sahibinin istemiş olduğu tüm malzemeler titizlikle uyumlu bir şekilde yerleştirilir.

Stand Tasarımı;

Stand tasarımı ve kurulumu mimari bilgi isteyen bir iştir. Bu nedenle önce kurulacak fuar standları için etkileyici tasarımlar gerekmektedir. Kurumsal kimliği iyi yansıtacak bir stand kurulması ve bu stand için kullanılacak malzemelerin kalitesi ve duruşu ile katılımcıları etkileyecek nitelikte olmalıdır. Fuar standları tasarımı yapan firmalar arasında extra malzemelerin tedarik edilmesinde de yaşanan sıkıntıları gideren ve kaliteden ödün vermeden geniş ürün yelpazesine sahip kurumların tercih edilmesi stand sahiplerini ve fuara katılan ziyaretçileri memnun edecektir.

Bir önceki yazımız olan Ahşap Fuar Standı Nedir, Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizde 2018 Fuar Standları, 2018 Modern Fuar standları ve Ahşap Fuar Standı hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status