Fuar Standı | Fuaryap

Fuar Standı

Bir marka için rekabet ettiği Pazar içinde bilinirliğinin fazla olması çok önemli avantajlar oluşturur. Çünkü bilinirlik markaya olan güveni perçinler. Bu nedenle yurt içi ve yurt dışı fuar organizasyonlarını her markanın çok iyi bir şekilde değerlendirmesi gereklidir. Özellikle Fuar standları tasarımları ve çeşitleri içerisinde firmanızı çok iyi bir şekilde ifade edebileceğiniz modeller seçmeniz gereklidir.

Marka Prestijiniz İçin Ahşap Stantlar

Tercih edebileceğiniz Ahşap fuar standı modelleri ikiye ayrılmaktadır. Suntalam ve sunta boya şeklinde bu modellerin incelenebilmesi mümkün olacaktır. Boya gerektirmeyen suntalam stantlar daha hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Birleşim noktalarındaki hat çizgileri belli olabilir ancak stant duvarlarının temizlikleri daha kolay olacaktır. İkinci olarak sunta boya ile yapılan stantlarda ise işçilik süresi biraz daha uzundur. Üzerine alçı çekilir ve bu aşamadan sonra boya yapılır. Görünüm olarak suntalam modellere göre daha estetik bir sonuç elde edilmesi mümkündür.

Kurulumları biraz zahmetli olsa da sunta boya Ahşap fuar standı markanızın prestiji için çok daha avantajlı olacaktır. Kurulum aşamasında uygulanacak görsel foreks üzerinde kullanılmalıdır. Bu şekilde daha iyi bir görünüm elde edilir. Boya öncesinde alçının pürüzsüz olması önemlidir. Bunun yanında boya rengi de RAL kataloğu içerisinden seçilmelidir. Markanızı ön plana çıkaracak modern tasarımların bu modeller ile hazırlanması ile kaliteli bir kullanım elde edebilirsiniz.

Fuar Masraflarını İndirecek Kiralık Stantlar

Metrekare genişliklerine ve Kiralık fuar standı içerisinde kullanılacak su sebili, çay sebili, buzdolabı, masa ve sandalyeler, görseller, sigorta tesisatı, elektrik tesisatı gibi tercihlerinize göre fiyatlar değişecektir. Değişen metrekare boyutlarına göre her şey dahil fiyatlarla hizmetler sunulmaktadır. Firmanız için en doğru Fuar standları seçimleri yaparken ihtiyaçlarınızı ve yapacağınız reklam çalışmalarını baz almanız önemlidir. Pratik bir sunum yapabilmek için ışıklandırmalarında doğru bir şekilde hazırlanması önemlidir. Markanın imajına katkı sağlayacak LED ekranlarda daha dikkat çekici bir Kiralık fuar standı seçimi olabilir. Ürün gamınızı bu şekilde üç boyutlu görseller kullanarak sunmak daha etkili sonuçlar oluşturacaktır. Stant seçimlerinizde; özgün, amacınıza uygun, teknolojik açıdan iyi bir şekilde desteklenen, görsel olarak dikkat çekici ve fonksiyonel tasarımlar hazırlanmasına dikkat edilmelidir.

 

DMCA.com Protection Status