Yazılım Geliştirme ve Sosyal Medya Hizmetleri

Yazılım geliştirme ve sosyal medya
Yazılım geliştirme ve sosyal medya

Fuaryap olarak, işletmelerinizin web sitelerini geliştiriyoruz ve dijital pazarlama konusunda destek sağlıyoruz. İnternet ortamı son zamanların en gözde  pazarlarından birisi olduğunun farkındayız ve burada  bulunan potansiyel müşteri kitlesini yakalamak için stratejiler geliştiriyoruz. İşletmenizin modasına uygun tasarımlar geliştiriyor ve tüm cihazlarda  modern bir şekilde  çalışmasını sağlıyoruz.

Yazılım ve Geliştirme

Web üzerinde oluşturduğumuz yazılımlar sayesinde, her zaman güncel web sitelerine sahip oluyorsunuz. Kolay panel yönetimi ile istediğiniz zaman bilgilerinizde  güncellemeler yapabilir ve sektörünüzle alakalı içerikler yazabileceğiniz sisteminiz olmaktadır. Yazılım konusunda  profesyonel ekiplerimiz sayesinde istediğiniz gibi geliştirmeler yapıyor ve hayallerinizi internet ortamında  hayata geçiriyoruz.

SEO & AdWords 

Web sitelerinin Google ve benzeri arama motorlarındaki performanslarını arttırıyoruz. Bu sayede  organik olarak bütçe gerektirmeden ziyaretçi akışları sağlanıyor. AdWords konusunda sağladığımız destek sayesinde, istenilen kelimelerde reklam çıkıyoruz ve bütçenizi en iyi şekilde kullanmanıza destek oluyoruz. Sektörünüzle alakalı araştırmalar sonrasında, ilgili anahtar kelimeler belirliyor ve bunların ne gibi ziyaretçi dönüşleri sağlayacağını tarafınıza bildiriyoruz.

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medya günümüz şartlarının vazgeçilmez mecralarından birisidir. Firmanızı ve işletmenizi sosyal medya platformlarında  aktif olarak kullanmak, şirketinizin prestijini arttırmaktadır. Kullanıcı etkileşimlerinin yoğun olduğu bu platform, anlık olarak ekip kontrolü altında  tutulması ve özgün içeriklerle ilgi çekici olamayı gerektirmektedir. Sosyal medya hesapları şirketinizin bir aynası gibidir yapılacak bir kısa yorum, paylaşılacak bir görsel kullanıcıların dikkatini anında çekecektir.

DMCA.com Protection Status