Fuar Hizmetleri | Fuaryap.com

Fuar Danışmanlığı

Fuar Danışmanlığı

Fuaryap olarak  fuar danışmanlığı konusunda  profesyonel ekibimiz ve özgün fikirlerimiz ile size destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Fuar standlarınızı en iyi şekilde optimize ediyor, kurulumdan toplama işlemlerine kadar ekibimizle yanınızda oluyoruz.

Fuar Standları

Fuar Standları

Bir markanın fuar organizasyonlarını  çok iyi bir şekilde değerlendirmesi gereklidir. Özellikle Fuar standları tasarımları ve çeşitleri içerisinde firmanızı çok iyi bir şekilde ifade edebileceğiniz modeller seçmeniz gereklidir. Birbirinden kaliteli fuar standlarımıza göz atın.

Ürün Teşhir Standları

Ürün Teşhir Standları

Teşhir edilecek ürün standlarının hangi malzemeler kullanılarak yapılacağı tasarım aşamasından önce belirlenir. Ürünün nerelerde, ne kadar süre sergileneceği bu noktada önemli bir yer kaplar. Teşhir standları kolaylıkla sökülüp, taşınabilir yapıdadır.

Fuaye & Altyapı Hizmetleri

Fuaye & Altyapı Hizmetleri

Fuar alanlarında  bulunan ve stand çalışanları için özel olarak hazırlanan yerlere fuaye alanları denir. Fuaye alanlarında dinlenme, yemek yeme, sigara içme gibi kişisel ihtiyaçlar giderilir. Fuaye alanları ihtiyaç doğrultusunda hazırlanır.

Fuar Malzemeleri

Fuar Malzemeleri

Fuaryap olarak, fuar alanlarında  ihtiyacınız olabilecek ekstra malzemelerin kiralama hizmetini sunmaktadır. İhtiyacı olduğunuz fuar malzemelerini adresine teslim ediyor ve kurulumlarında  destek sağlıyoruz. Fuar Malzemelerini görmek için aşağıdaki linke tıklayın.

Fuar Host & Hostesi

Fuar Host & Hostesi

Fuar standlarınızda bulunan  host ve hostesler en büyük yardımcınızdır. Ürünlerin tanıtımları ve hatta satışlar için önemli yere sahiptir. Birçok fuar standı için host konusunda sayısız firmaya hizmet sunmuş kurumumuz, bu alanda en ideal mankenleri sizlere sunmaktadır. 

DMCA.com Protection Status