Biz Kurar,
Biz Toplarız

Siz ürününüzü tanıta durun, standınızı biz kurar, biz toplarız.

Biz
Kimiz?

Fuaryap.com 2010 yılında, sektördeki fiyat/performans tutarsızlıklarını görüp, yaratıcı fuar alanı ve stand tasarımları ile sıkışık fuar takviminize size en doğru çözümleri sunmayı hedef olarak belirlemiştir.

FUARYAP
Firma
Yorumları

İstanbulda kurulan petshop fuarı için fuaryap ile anlaştık. Verdikleri hizmet ve ekipleri çok kaliteli. Biz sadece fuarla ilgilendik ve bittikten sonra hiçbir şeye elimizi sürmedik. Kendileri kurdukları gibi, kaldırdılar ve bizi büyük bir yükten kurtardılar. İstanbul fuar malzemeleri konusunda en sağlam firmalardan birisi burası. Çok teşekkürler, iyi çalışmalar.
Bulut AylakPetshop
İstanbul’da bulunan Ambalaj fuarı için kendileri ile çalıştık. Bizim için tasarladıkları fuar standımız çok güzel oldu, fuar alanında oldukça da beğeni topladı. Ürünlerimizi öne çıkaracak şekilde  standlarımız hazırlandı ve sağlıklı bir şekilde  tanıtımlarımızı yapmış olduk. Fuar bittikten sonra yine kendileri gelip topladılar, elimizi bir şeye sürmedik 🙂 Teşekkür ederiz, elinize sağlık.
Ahmet BayramAmbalaj
Tüyap’ın hazırlamış olduğu kitap fuarı için stand arayışlarımız vardı. Kitaplar için özel raflarından tutun da, logolar, renkler ve görsellik açısından kaliteli bir şey ararken bulduk fuaryap.com adresini. Mail attık ve istediklerimizi anlattık, bize çok güzel örnekler sundular ve tam istediğimiz fuar standına kavuşturdular. . Kaliteli hizmetleri için teşekkür ederiz.
Erdi ArslantürkToptan Kitap
Baskı fuarı için stand arayışlarımız bulunuyordu. Bir tavsiye üzerine bu firmaya denk geldim. Referanslarını inceledim ve  güzel çalışmalar yaptıklarını gördüm. Aradık konuştuk, istediklerimi anlattım ve çizdiler gönderdiler. Tam istediğim gibi yapmışlardı ve anlaştık. Bir de stand kurulumlarını veya toplanmasını hiç düşünmüyorsunuz, kendileri hallediyor. Çok güzel hizmet.
Hamza Tanrıverdibaskı malzemeleri
DMCA.com Protection Status