İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı 21 – 25 Şubat 2018

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı 21 – 25 Şubat 2018

Tüyap fuar listesi
Kategori : Güncel Fuarlar

T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve ATO Başkanı Gürsel Baran’ın katılımıyla açılan İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, yerel fuarcılık anlayışından global fuarcılığa geçti.

Bu yıl ilk kez TÜYAP’da düzenlenen İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, beş gün süren yoğun ikili iş görüşmeleri sonucunda katılımcılardan tam not aldı. Amerika, Almanya, Avusturya, Çin, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Hindistan, Hong Kong, İngiltere, İspanya, İtalya, Japonya, Kore, Tayland, Tayvan, Yeni Zelanda, Yunanistan ve Türkiye’den 216 marka ve 165 firma-firma temsilciliğinin katılımıyla gerçekleşen fuarda, okul ve ofis kırtasiye malzemelerinden eğitici oyunlara, ofis makineleri ve ofis tüketim ürünlerinden çantalara kadar birçok ürün sergilendi.

Dünya pazarlarını sektör markaları ile buluşturan fuar, T.C. Ekonomi Bakanlığı, Moskova, Sofya, Tahran, Tiflis, Üsküp ve Kahire’de var olan Tüyap Yurtdışı Ofisleri ve TÜKİD ile hedef ülkelerden organize edilen alım heyetleri ve bireysel katılımlar ile birlikte 50 ülkeden 572 yabancı, 78 ilden 9.291 yerli, toplamda 9.863 ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

Kırtasiye ofis malzemelerinde yapılan yoğun denetimler sonucu güvenilirlik oranı %98’lere ulaşan sektörde, markalar ilk gün itibariyle sipariş formlarını doldurarak ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı katılımcı ve ziyaretçilerini 21-25 Şubat 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ağırlayacak.

Bir önceki yazımız olan 13. Mersin Agrodays Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı 22 - 25 Şubat 2018 başlıklı makalemizde 2018, agrodays ve Fuar hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status